دنیاتو از نو بساز

بسم الله الرحمن الرحیم

همگرامی‌های عزیز سلام

یکی از پربارترین کارگاه‌هایی که در این مدت برگزار کردیم دنیاتو از نو بساز و حال نو بود. دوست داشتیم بتونیم بارها و بارها این کارگاه رو برگزار کنیم و از این طریق نور رشد و گشایش و آرامش رو به زندگی همۀ مادران این سرزمین بتابونیم اما دریغ که تسهیل‌گر متعهد و کاربلد این کارگاه، خانم حورا مصفا، دیگه در بین ما نیست… همگرام به‌خاطر تعهدش به رشد و بالندگی، بعد از کسب اجازه از خانوادۀ حورا جان، فرصتی فراهم کرده تا نهالی که ایشون کاشته، رشد کنه و ثمراتش در زندگی همۀ ما هویدا بشه.

در مرحلۀ اول همزمان با شهادت امام رضا(ع)، کارگاه دنیاتو از نو بساز، بر روی سایت همگرام بارگذاری میشه و شما می‌تونید فایل‌های ویدیویی این کارگاه رو تهیه کنید. لازمه به اطلاعتون برسونیم که همگرام هیچ وجهی از انتشار این کارگاه دریافت نمی‌کنه اما این امکان رو فراهم کرده تا تمام کسانی که دنیاشون رو با شرکت در این کارگاه می‌سازن، به نیت حورا جان گام‌هایی برای ساختن دنیای دیگران بردارن.

برای دریافت فایل این کارگاه از طریق لینک‌ زیر اقدام کنید و به نیت حورا جان و تمام درگذشتگان خودتون، علاوه بر استفاده از محتوای دوره، برای حمایت از ترویج کتاب‌خوانی و آگاهی بخشی مادران و کودکان مناطق محروم مشارکت کنید.

*در فرصت‌ بعدی امکان دریافت کارگاه حال نو فراهم خواهد شد؛ منتظر باشید.

 

جهت هم بخشی و مشارکت در طرح بورسیه میتوانید از طریق یکی از لینک‌های زیر اقدام نمایید:

پس از ثبت نام لینک در حساب کاربری شما قرار می گیرید.

بعد از ثبت نام وارد بخش حساب کاربری من شوید تا فایل جلسه را مشاهده کنید